W zeszłą niedzielę w Nowym Jaryczowie odbyła się wyjątkowa lekcja poświęcona św. Andrzejowi, połączona z tradycyjnymi zabawami andrzejkowymi. Uczniowie Szkoły Języka Polskiego aktywnie uczestniczyli w zajęciach, poznając historię patrona oraz biorąc udział we wspólnej zabawie. To był pełen radości i integracji dzień – dziękujemy wszystkim za udział!






